anketa

produkty Spací systém MACHALA

pre váš zdravý životný štýl

stačí si vybrat...

SPACÍ SYSTÉM MACHALA

Ste unavení po každodennom zhone, a keď si ľahnete do postele, stále sa Vám hlavou preháňajú stovky myšlienok? Doľahne na Vás ťarcha celého dňa a vy pozeráte do stropu a nemôžete zaspať, neustále sa prevaľujete a márne hľadáte vhodnú polohu? Premeňte svoju spálňu v oázu pokoja, kde sa všetky Vaše starosti a únava rozplynú. Nechoďte si len ľahnúť, ale oddychujte a relaxujte. Doprajte svojmu telu takú potrebnú regeneráciu, aby ste sa ráno cítili svieži a v pohode.

spací systém machala

Spoločnosť MACHALA Vám prináša riešenie pre zdravý spánok - inovatívne a kvalitné, navrhnuté podľa Vašich individuálnych potrieb. Či už sa rozhodnete pre komplexné riešenie Vašej spálne alebo len jeho súčasti, budete spať ako v bavlnke…

MATRAC MACHALA MEDICAL POWER NEW

Matrac MACHALA MEDICAL POWER NEW Poťah matraca Machala Medical Power
Jadro matraca Machala Medical Power New

cena matrac Machala medical power newZákladným kameňom komplexného riešenia zdravého spánku je matrac MEDICAL POWER NEW. Je vyrobený modernou technológiou za použitia certifikovaných materiálov tak, aby rešpektovala ortopedické požiadavky Vášho tela a prinášala Vám tak úľavu a kvalitný spánok.

Tajomstvo tkvie v použitých kvalitných penách s rozdielnou tuhosťou a optimálnou hustotou zaručujúcich dlhú životnosť matraca. Ďalším typom peny je unikátna „lenivá“ (visco-elastická) pena všitá do jednej strany poťahu Natural Concept. Lenivá pena mení svoju tuhosť vplyvom pôsobenia teploty Vášho tela a optimálne sa prispôsobuje, zatiaľ čo poskytuje potrebnú oporu a zmierňuje bolesti chrbta. Vy sa prehadzujete menej a spíte kľudne celú noc.

Dvojitá tuhosť jadra matraca spolu s poťahom Vám umožňuje vytvoriť až štyri varianty pocitovej tuhosti ložnej plochy. Bez ohľadu na výšku či váhu spiaceho si tak každý môže individuálne zvoliť požadovanú tuhosť, a to pri zachovaní všetkých ortopedických vlastností a komfortu pre spánok. Poťah matraca MACHALA MEDICAL POWER NEW je na povrchu obojstranne upravený do anatomických zón, ktoré umocňujú ortopedický a antidekubitný efekt.

NATURAL CONCEPT

Materiál poťahu sa vyznačuje použitím prírodných látok, ktoré pôsobia protizápalovo a antimikrobiálne po celú dobu životnosti. Pri kontaktu s pokožkou má ukľudňujúci účinok, a to i pre deti trpiaci atopickým ekzémom.

Ďalšou výhodou sú rovnako výborné termoregulačné vlastnosti, takže v lete chladí, v zime hreje. Zároveň je veľmi príjemný na dotyk.

INFRATHERM CLASSIC VIP

Ifratherm CLASSIC V.I.P. je špeciálna podložka, ktorá využíva infračerveného žiarenia na regeneráciu tkanív a kĺbov. Infračervené žiarenie špecifickej vlnovej dĺžky preniká do hĺbky max. 30mm a jeho použitie je úplne bezpečné.

infračervená podložka MACHALA Infratherm Classic VIP podložka pro infračervenú terapiu s ovladačom

Cena Ifratherm Classic VIPInfratherm aktívne zlepšuje prekrvenie vnútorných orgánov a celého organizmu. Terapeuticky pôsobí a pozitivně ovplyvňuje reumatické prejavy, degeneratívne choroby chrbtice, artrózu a syndrómy bolestivého ramena, rannú stuhlosť pri polyartritíde, ale zmierňuje taktiež únavu a vyčerpanie organizmu. Infračervené žiarenie   Použitie Infrathermu Classic VIP je odporúčané takisto pre rýchlejšiu a bezproblémovú rekonvalescenciu.

Povrch Infrathermu ClASSIC V.I.P. je z odolného materiálu, ktorý zaisťuje vysokú absorpčnú schopnosť a prirodzenú transpiráciu - teda vylučovanie vlhkosti do okolného prostredia. Podložka je tak vďaka svojmu zloženiu antibakteriálna, zabraňuje množeniu roztočov a zaisťuje lepší priechod infračervených lúčov k telu.

POdložka infrafresh

Infrafresh je veľmi žiadaná, menšia  verzia infračervenej podložky. Pôsobenie Infračervených lúčov sa  lokalizuje a koncentruje priamo na požadované miesto. Bezprostredne pomáha pri prekrvení podkožia, svalov a kľbov. Svojim pôsobením urýchľuje metabolizmus buniek, zlepšuje pohyblivosť končatín, pomáha pri poraneniach či stuhnutiach. Okrem regenerácii unavených a nedostatočne prekrvených nôh, môže Infrafresh znamenať Jedinečnú úľavu a osvieženie pri aplikovaní podložky prostredníctvom reflexných zón, nachádzajúcich sa na chodidlách.

Podložka Machala Infrafresh

ORTOPEDICKÝ VANKÚŠ SILVER VIP

Cena ortopedický vankúš Silver VIPAnatomický vankúš Machala Silver VIP v sebe kombinuje unikátnu konštrukciu jadra z visko-elastickej peny, ktoré zaistí správnu polohu Vašej chrbtice počas noci a prírodných látok obsiahnutých v poťahu podieľajúcich sa na vysokom hygienickom komforte vankúša.

Poťah vankúša má výborné termoregulačné vlastnosti – v lete chladí a v zime hreje. Každá strana vankúša je opatrená iným typom poťahu a ponúka možnosť voľby. Stačí otočiť, záleží len na Vás, ktorému materiálu dáte prednosť.

ortopoedický vankúš Silver VIPSilver Natural Concept

Obsah striebra zaisťuje po celú dobu používania vankúša antibakteriálne, protizápalové pôsobenie a odstraňuje pachy vzniknuté potením. Je príjemný na dotyk a pri kontakte s pokožkou má ukľudňujúci účinok, a to i pre deti, ktoré trpia atopickým ekzémom.

Biogeneris Vitae

Obsah mikrokapsulí s vitamínmi C, A a E prináša energizujúcí a stimulujúci účinok. Pozitvně ovplyvňuje krvný obeh, podporuje bunkový metabolizmus, posilňuje imunitný systém a predchádza starnutiu pleti. Mikrokapsule s vitamínmi uvoľňujú počas spánku príjemné citrusové aróma.

POSTEĽNÁ SÚPRAVA MEDICAL POWER CLINIC

Cena supravy loznovin Medical Power ClinicLôžkovina CLINIC bola vytvorená s ohľadom na najprísnejšie požiadavky pre zaistenie podmienok pre zdravý, pohodlný a kvalitný spánok, tak aby splnila náročné požiadavky zákazníkov. Pre svoje vlastnosti je predurčená všade tam, kde sú zvýšené požiadavky na hygienické a hypoalergénne prostredie.

Lôžkovina sa vyznačuje svojou ľahkosťou, priedušnosťou a vysokou životnosťou. Vďaka použitiu najmodernejších materiálov a mikrovlákien, je veľmi príjemná na dotyk. V lete príjemne chladí a v zime hreje. Pri prikrytí dobre kopíruje tvar tela.

postelná súprava Medical Power Clinic

Fillwell®HCS

Jemné značkové duté vlákna so špeciálnym pružinovým efektom dodávajú súprave CLINIC vzdušnosť, ľahkosť, nadýchanosť a príjemnú hrejivosť. Sú vysoko odolné voči mikroorganizmom - antibakteriálny efekt vlákna je trvalý, nemá na neho vplyv pranie ani používanie.

POSTELE MACHALA

Pokojný, spokojný a zdravý spánok je prianím všetkých, bez ohľadu na vek. K tomu je potrebné vytvoriť podmienky a vhodné prostredie. Naše postele sú zhotovené s cieľom, vytvoriť najvhodnejšie prostredie pre Váš spánok. Viac o posteliach MACHALA >

 

SPACÍ SYSTÉM MACHALA… ZDRAVÝ SPÁNOK BEZ KOMPROMISOV!

Artfocus