anketa

produkty Výživa

pre váš zdravý životný štýl

stačí si vybrat...

RIADY MACHALA EXCLUSIVE

Predstavte si vašu kuchyňu ako pestrofarebnú záhradu plnú vôní a chutí, kde ste limitovaní len vašou predstavivosťou. Miesto, kde môžete tvoriť bez námahy, rýchlo a moderne, tak aby sa na Váš stôl dostali vždy len zdravé a svieže pokrmy, ktoré budú zážitkom pre celú rodinu. Tajomstvo zdravého varenia spočíva vo výbere správnych potravín, ale aj v ich správnej úprave. Zmeňte zabehnutý režim prípravy jedál pre celú rodinu a tiež pre seba.

nadobi

MACHALA Exclusive je posledným krôčikom, ktorý Vás delí od dokonalej kuchyne. Riad novej generácie z kvalitných moderných materiálov sa ľahko udržiava a umožní Vám vyprážať, piecť a variť zdravo, s veľkou úsporou energií.

V čom sú riady MACHALA unikátne…

Vynikajúce vlastnosti sú dosiahnuté nadčasovým elegantným dizajnom a konštrukciou riadu. S riadom MACHALA Exclusive je možné upravovať potraviny ako mäso, ryby alebo zeleninu bez prídavku oleja a tukov a pripraviť tak chutné, šťavnaté a pestrofarebné pokrmy bez toho aby ste zničili potrebné stopové prvky, minerály a vitamíny! Zachovanie všetkých živín je dosiahnuté pomocou sklenenej klenutej pokrievky so špeciálnym "zámkom", ktorá umožňuje optimálne zadržanie a cirkuláciu horúcej pary, čím sú vytvorené tlakové podmienky pre dodatočné, veľmi jemné tepelné spracovanie pokrmov. 

nadobi nadobi

 

 

 

 

 

Aké technológie využívajú titanové riady MACHALA …

Varenie je jednoduché vďaka antiadhezívnym vrstvám, už žiadne prichytené zvyšky potravín, čo zaručuje jedinečná konštrukcia, hrúbka stien a predovšetkým dna. Riady sú extrémne odolné proti poškriabaniu a oderu vďaka keramickým vrstvám s obsahom Titánu. Tieto vlastnosti sú dosiahnuté použitím materiálu SILUMIN, ktorý prenáša teplo 7x rýchlejšie ako liatina, železo alebo nerezová oceľ. Vysokú kvalitu a životnosť dokladá tiež záruka - 15 rokov na rovnosť dna.

nadobi
nadobi nadobi
 

Predstavujeme SQUEEZING, na Slovensku unikátnu technológiu pre výrobu najkvalitnejšieho titánového riadu…

SQUEEZING je moderná technológia v službách gastronómie, ktorá Vám prináša hladší neprilnavý povrch a znižuje hmotnosť riadu pre ľahšiu manipuláciu. To všetko pri zachovaní tepelne-izolačných vlastností riadu zaisťujúcich rychlý rozvod tepla a vyššiu úsporu energie, aby ste mohli variť lacnejšie.

  • Možnosť použitia riadu i v rúre – rukoväť a všetky časti odolávajú teplotám 260°C
  • Pri varení zostávajú rukoväte stále studené vďaka nerezovým teplotným mostíkom
  • Žiadna deformácia riadu pri vysokých teplotách, taktiež pri prudkom ochladení – možnosť čistenia tepelným šokom
  • Varenie a pečenie pod stálym pretlakom pary vďaka vysoko klenutej pokrievke so špeciálnym zámkom
  • Úplne bezproblémové čistenie zvnútra i zvonka vďaka neprilnavým vrstvám

RIADY MACHALA EXCLUSIVE, VŽDY O KROK VPRED…!

Artfocus