anketa

produkty Vankúše a doplnky

pre váš zdravý životný štýl

stačí si vybrat...

ORTOPEDICKÝ VANKÚŠ SILVER VIP

Cena ortopedický vankúš Silver VIP 49 euroAnatomický vankúš Machala Silver VIP v sebe kombinuje unikátnu konštrukciu jadra z visko-elastickej peny, ktoré zaistí správnu polohu Vašej chrbtice počas noci a prírodných látok obsiahnutých v poťahu podieľajúcich sa na vysokom hygienickom komforte vankúša.

Poťah vankúša má výborné termoregulačné vlastnosti – v lete chladí a v zime hreje. Každá strana vankúša je opatrená iným typom poťahu a ponúka možnosť voľby. Stačí otočiť, záleží len na Vás, ktorému materiálu dáte prednosť.

ortopoedický vankúš Silver VIPSilver Natural Concept

Obsah striebra zaisťuje po celú dobu používania vankúša antibakteriálne, protizápalové pôsobenie a odstraňuje pachy vzniknuté potením. Je príjemný na dotyk a pri kontakte s pokožkou má ukľudňujúci účinok, a to i pre deti, ktoré trpia atopickým ekzémom.

Biogeneris Vitae

Obsah mikrokapsulí s vitamínmi C, A a E prináša energizujúcí a stimulujúci účinok. Pozitvně ovplyvňuje krvný obeh, podporuje bunkový metabolizmus, posilňuje imunitný systém a predchádza starnutiu pleti. Mikrokapsule s vitamínmi uvoľňujú počas spánku príjemné citrusové aróma.

Artfocus