anketa

Služby Služby

Krok správnym smerOm…!

Nielen kvalitné produkty sú vizitkou spoločnosti MACHALA, ktoré sprevádza nemenej kvalitný servis. Všetko začína odborným poradenstvom a končí nadviazaním dobrého vzťahu a starostlivosťou o spokojného zákazníka. Preto sme pre Vás vytvorili ucelený balíček služieb, ktoré Vám nikto iný neponúkne. Na tie má automaticky právo každý náš zákazník!

 

zákaznický servis

Po celú dobu vybavovania objednávky je Vám k dispozícii zákaznícky servis, ktorý kvalifikovane zodpovie Vaše otázky vrátane informácii o stave objednávky.

 

servis

Dovozom tovaru služby zďaleka nekončia. V prípade doručenia našej logistickej služby zákazníkom poskytujeme kompletný servis vrátane dodania v dohodnutý deň a hodinu, výnos na poschodia alebo montáže. Osobne ich vykoná náš vyškolený pracovník priamo na mieste a úplne zadarmo!

 

Doprava po celom Slovensku

Doručovanie objemných zásielok nie je vďaka našej logistickej službe žiadny problém. Naši školení prepravcovia Vám tovar radi doručia - za výhodnú cenu po celej SR, a to vrátane kompletného servisu.

 

nákup na splátky

Vďaka spolupráci s renomovanými splátkovými spoločnosťami sme schopní Vám v rámci starostlivosti o našich zákazníkov bezplatne zaistiť optimálny spôsob financovania vybraných produktov. 

Následná starostlivosť

Získajte výhody stáleho zákazníka, vďaka nášmu vernostnému programu budete vždy o krok napred! Novinky v oblasti zdravého životného štýlu, rady, originálne produkty aj sezónne a akčné ponuky. To všetko samozrejme vrátane kvalitního servisu, na ktorý ste u nás zvyknutí.

 
 
Artfocus