anketa

MACHALA GROUP Profil spoločnosti

SpoľoČnosŤ machala

Váš silný partner...

Spoločnosť MACHALA s.r.o. patrí k významným spoločnostiam zaoberajúcich sa komplexným riešením zdravého spánku. Zaoberá sa výrobou a predajom produktov s vysokou pridanou hodnotou.

Na slovenskom trhu spoločnosti MACHALA s.r.o. pôsobí od roku 2005. Postupne sa jej aktivity profilovali až do dnešnej podoby. Zaoberáme sa bezplatným poradenstvom, následnou výrobou a ponukou produktov, ktoré väčšina z nás užíva tretinu života.

Spoločnosť je súčasťou medzinárodného koncernu MACHALA Group, dcérskej spoločnosti pôsobí tiež v Česku, Poľsku, Maďarsku a Slovinsku. Vo všetkých týchto krajinách poskytuje služby miliónom spokojných zákazníkov. To všetko prostredníctvom viac než štyristo kvalifikovaných a pravidelne školených zamestnancov vrátane kmeňových pracovníkov.

Denná komunikácia so zákazníkom nám dáva dostatok podkladov pre neustály vývoj a inováciu produktov nielen v oblasti spania. Rady našich produktov sú technologicky unikátne a jedinečné. Medzi produkty zdravého spánku sa radí ortopedické matrace, infračervená terapia, lôžkoviny, polohovacie Flexi rošty aj postele. Produkty zdravého stravovania zahŕňajú ručne liateho riadu s nepriľnavým povrchom.

Spoločnosť MACHALA s.r.o. dnes nepôsobí len v oblasti priameho predaja. Je jediným vlastníkom najväčšieho výrobcu lôžkovín v SR - spoločnosti Klinmam. Vlastná výroba nám umožnila rozšíriť svoje pôsobenie aj v oblasti veľkoobchodných aktivít. Logicky tiež vstupujeme do e-komercie aktivít, pretože tie sú neoddeliteľnou súčasťou moderného života.

Od roku 2005 je spoločnosť tiež výhradným distribútorom značky TEMPUR v Českej republike, na Slovensku a v Maďarsku. V roku 2007 sa výhradné zastúpenie značky TEMPUR rozšírilo taktiež o susedné Poľsko a Slovinsko.

Artfocus