anketa

produkty

pre váš zdravý životný štýl

stačí si vybrat...

MATRAC MACHALA MEDICAL POWER NEW

Základným prvkom komplexného riešenia zdravého spánku je matrac MEDICAL POWER NEW. Tá je vyrobená modernou Matrac Machala Medical Power New za 199 eurtechnológiou za použitia certifikovaných materiálov tak, aby rešpektovala ortopedické požiadavky Vášho tela a prinášala Vám tak úľavu a kvalitný spánok.

ortopedická matrace Medical Power New

jádro matrace Medical Power New


TECHNICKÉ PARAMETRY

Tento matrac je vhodné uložiť na:

Materiál                          studená pena
pamäťová pena v poťahu

Statický rošt

Snímatelný poťah          ano

Polohovací rošt

Pranie                              30°C

 

Záruka                           5 let

Tento matrac napomáha predchádzať:

Výška matraca              17 cm

Bolestiam bedrovej a krčnej chrbtice

Výška jadra                   15 cm

Bolestiam kĺbov

 

Prejavom alergie

ODPORÚČANIA

 

Pre koho je matrac vhodný:

Tento matrac je vhodný pre spánok:

Muž

Na chrbte

Žena

Na boku

 

 

 

Tajomstvo spočíva v použití kvalitných pien s rozdielnou tuhosťou o optimálnej hustote zaručujúcich dlhú životnosť matraca. Ďalším typom peny je unikátny "lenivá" (visco-elastická) pena všitá do jednej strany poťahu Natural Concept. Lenivá pena mení svoju tuhosť vplyvom pôsobenia teploty Vášho tela a optimálne sa prispôsobuje, zatiaľ čo poskytuje potrebnú oporu a zmierňuje bolesti chrbta. Prevaľuje sa menej a spíte pokojne po celú noc.

Dvojaký tuhosť jadra matraca spolu s poťahom Vám umožňuje vytvoriť až štyri varianty pocitové tuhosti ložnej plochy. Bez ohľadu na výšku či váhu spáča si tak každý môže individuálne zvoliť požadovanú tuhosť a to pri zachovaní všetkých ortopedických vlastností a komfortu pre spánok. Poťah matracu MACHALA MEDICAL POWER NEW je na povrchu obojstranne upravený do anatomických zón, ktoré umocňujú ortopedický a antidekubitné efekt.

NATURAL Concept

Materiál poťahu sa vyznačuje použitím prírodných látok, ktoré pôsobia protizápalovo a antimikrobiálne po celú dobu životnosti. Pri kontakte s pokožkou má upokojujúci účinok, a to aj pre deti trpiace atopickým ekzémom.

Ďalšou výhodou sú tiež výborné termoregulačné vlastnosti, takže v lete chladí, v zime hreje. Zároveň je veľmi príjemný na dotyk.

 

Artfocus