anketa

produkty

pre váš zdravý životný štýl

stačí si vybrat...

INFRATHERM CLASSIC VIP

Infratherm Classic VIP za 149 eur

Ifratherm CLASSIC V.I.P. je špeciálna podložka, ktorá využíva infračerveného žiarenia na regeneráciu tkanív a kĺbov. Infračervené  žiarenie špecifickej vlnovej dĺžky preniká do hĺbky max. 30mm a jeho použitie je úplne bezpečné.

infračervená podložka MACHALA Infratherm Classic VIP podložka pro infračervenú terapiu s ovladačom

Infratherm aktívne zlepšuje prekrvenie vnútorných orgánov a celého organizmu. Terapeuticky pôsobí a pozitivně ovplyvňuje reumatické prejavy, degeneratívne choroby chrbtice, artrózu a syndrómy bolestivého ramena, rannú stuhlosť pri polyartritíde, ale zmierňuje taktiež únavu a vyčerpanie organizmu. Infračervené žiarenie   Použitie Infrathermu Classic VIP je odporúčané takisto pre rýchlejšiu a bezproblémovú rekonvalescenciu.

Povrch Infrathermu ClASSIC V.I.P. je z odolného materiálu, ktorý zaisťuje vysokú absorpčnú schopnosť a prirodzenú transpiráciu - teda vylučovanie vlhkosti do okolného prostredia. Podložka je tak vďaka svojmu zloženiu antibakteriálna, zabraňuje množeniu roztočov a zaisťuje lepší priechod infračervených lúčov k telu.

POdložka infrafresh

 

Infrafresh je veľmi žiadaná, menšia  verzia infračervenej podložky. Pôsobenie Infračervených lúčov sa  lokalizuje a koncentrujePodložka Infrafresh priamo na požadované miesto. Bezprostredne pomáha pri prekrvení podkožia, svalov a kľbov. Svojim pôsobením urýchľuje metabolizmus buniek, zlepšuje pohyblivosť končatín, pomáha pri poraneniach či stuhnutiach. Okrem regenerácii unavených a nedostatočne prekrvených nôh, môže Infrafresh znamenať Jedinečnú úľavu a osvieženie pri aplikovaní podložky prostredníctvom reflexných zón, nachádzajúcich sa na chodidlách.

Podložka Machala Infrafresh

Artfocus