anketa

produkty Čistota a zdravie

pre váš zdravý životný štýl

stačí si vybrat...

NÁPLASŤ HERBACUR

Starajte sa o svoje telo, zatiaľ čo spíte…

herbacur

Prečo sa  máme o seba starať?

Znečistenie nášho organizmu, spôsobené upravovanými potravinami, stresom, fajčením a konzumáciou alkoholu neustále rastie. Tak sa v našom tele nezadržiteľne hromadia látky, ktoré nám škodia. Narúšajú látkovú výmenu, oslabujú imunitný systém a sú príčinou vzniku mnohých chronických ochorení.

Či už Vás trápi únava alebo len dbáte na prevenciu, máme pre Vás HERBACUR. Detoxikačnú kúru formou náplastí s jedinečným zložením, jednoduchou aplikáciou a prekvapivo mocným efektom!

Čo je NÁPLASŤ HERBACUR?

Náplasť zo stromovej miazgy HERBACUR  je vyvinutá na základe poznatkov čínskej medicíny, aplikuje sa na reflexné zóny na chodidlách, prostredníctvom ktorých je detoxikačný účinok rozvedený do celého tela. Zároveň zlepšuje prekrvenie – tepelný účinok je totiž citeľný hneď, byliny rozvinú svoju silu cez noc, viditeľný efekt sa dostaví ráno. Po aplikovaní kúry HERBACUR sa tak po prebudení budete cítiť svieží a v pohode!

HERBACUR… PREBUĎTE SVOJU DRUHÚ MIAZGU!

PRACIA GULIČKA CeraQUANT 3000

Vďaka poznatkom vedy môžete teraz účinne prať s využitím sily biokeramiky a magnetov...

V čom je CeraQUANT 3000 výnimočný?

Úplne nová špeciálna zmes biokeramiky, iónov striebra a magnetov zabezpečuje pranie bez prídavku chemických pracích prostriedkov alebo s jeho minimálnym množstvom. Pri veľmi špinavom prádle znásobíte silu pracej guličky použitím pracieho prášku NATURAL.
Chraňte svoje zdravie a životné prostredie! Obmedzte používanie chemických čistiacich prostriedkov a pracích práškov. Chránená účinná formula so životnosťou 3000 pracích cyklov Vám ušetrí až 700,- €.

pracia gulička

  • pôsobí antibakteriálne a eliminuje pachy
  • pre vlnu, hodváb, jemné, biele a farebné prádlo
  • bráni krčeniu – ľahšie žehlenie
  • vysoká čistiaca sila až na 4,5 kg prádla
  • vhodný pre všetky typy pračiek
  • vhodný pre všetky teplotné nastavenia
CERA QUANT 3000…JEDNODUCHÉ PRANIE NIE JE VEDA!
 

PRACÍ PRÁŠOK NATURAL

Koncentrovaná sila biologicky aktívnych enzýmov a prírodného saponínu Vám umožňuje prať pri nízkych teplotách, teda veľmi šetrne s úsporou energie. Špeciálna formula, pozostávajúca z čisto prírodných látok, je šetrná k vláknam a farbám. Skvelo odstráni nečistoty bez poškodenia rukou, s ošetrujúcou silou rastlín.

  • ultrakoncentrovaný – nízke dávkovanie
  • okamžite rozpustný a ľahko vymývateľný
  • šetrný k  pokožke – pH po praní je nižší než 9,5
PRACÍ PRÁŠOK NATURAL… ČISTOTA Z PRÍRODY!

Prírodné regeneračné krémy

Doprajte svojej pokožke zaslúženú relaxáciu a starostlivosť...

prírodné regeneračné krémy

Gél so soľou z mŕtveho mora

s výťažkami z avokáda a pšeničných klíčkov. Ošetruje citlivú pokožku a podporuje jej regeneráciu. Blahodárne pôsobí na akné. Gél dodáva pokožke vlhkosť, zlepšuje jej napätie a pružnosť. Pokožku udržuje jemnú a hebkú. Ľahko sa vstrebáva a je vhodný pre všetky typy pleti.

Krém s nechtíkom lekárskym

na ošetrovanie drsnej pokožky namáhaných rúk a nôh. Nechtík lekársky je bylinou dobre známou pre svoje hojivé účinky, hojí aj najrôznejšie poranenia i popáleniny, zaceľuje jazvy, zmierňuje pálenie, svrbenie a podráždenie stresované pokožky.

Gél s čajovníkovým olejom

vhodný na ošetrenie plesní nôh, nechtov a ďalších plesňových ochorení kože. U popraskané pokožky preniká aj do hlbších vrstiev. Dezinfekčné účinky urýchľujú hojenie raniek, popálenín a zaparenín. Aktívne pôsobí na infekcie, odstraňuje nepríjemný pach z nôh.

Aloe vera gél

upokojuje podráždenú a citlivú pleť. Účinok vzácneho balzamu je posilnený rozmarínovým olejom a dodáva tak pokožke potrebnú vlhkosť a sviežosť. Ľahko sa vstrebáva a je vhodný pre všetky typy pleti.

Eis gel

je vynikajúci masážny gél na osvieženie pokožky. Ľadový gél oživí telo i ducha. Pomáha pri ťažkostiach s chrbticou, pri natiahnutí a únave svalov a kĺbov prináša okamžitý a dlhodobý pocit uvoľnenia a osvieženia.

REGENERAČNÉ KRÉMY ... HOJIVÉ TAJOMSTVO BYLÍN A PRÍRODY!
 
Artfocus